Deska bidetowa na sedes

Na współczesnym rynku nie brakuje innowacyjnych i pionierskich rozwiązań, które zwiększają codzienny komfort naszego życia. Jedną z nowoczesnych opcji jest zastosowanie bidetu 2w1, który wyróżnia się wysoką funkcjonalnością i wydajnością. W dzisiejszym artykule opowiemy o tym urządzeniu nieco więcej.

Deska bidetowa na sedes – co to takiego?

Jeśli w najbliższym czasie planujesz wykończenie łazienki lub jej generalny remont, toaleta na pilota to coś, na co zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Składa się ona z podwieszanej lub stojącej miski toaletowej, która wyposażona jest w rozbudowane funkcje bidetu. Deska bidetowa na sedes ma zainstalowany nowoczesny system grzewczy, który gwarantuje szybki dostęp do ciepłej wody z możliwością swobodnej regulacji temperatury. Czym jeszcze wyróżnia się to urządzenie?

  • jest sterowane przy użyciu wygodnego pilota;
  • posiada dwa niezależne strumienie wody;
  • wyposażone jest w samoczyszczącą się dyszę (przed i po użyciu);
  • posiada podgrzewaną deskę toaletową;
  • umożliwia suszenie ciepłym powietrzem.

Jak widać, zastosowanie tego rozwiązania niesie za sobą szereg istotnych korzyści, które poprawiają codzienną jakość życia i unowocześniają naszą łazienkę, dlatego coraz więcej osób decyduje się na montaż nowoczesnej toalety.

Sprawny i szybki montaż

Warto dodać, że toaleta na pilota jest niezwykle prosta w montażu. Dostępne na rynku deski z bidetem pasują do większości modeli, a instalację można przeprowadzić w pełni samodzielnie. Deskę należy umieścić na misce toaletowej w miejscu standardowej deski sedesowej, a następnie podłączyć ją do źródła wody i prądu. Urządzenie to jest co prawda innowacyjne pod kątem technologicznym, ale nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia. Można nim sterować za pomoc pilota, z czym bez problemu poradzi sobie nawet kilkuletnie dziecko. Co ważne, proces montażu toalety w żaden sposób nie wpływa negatywnie na wystrój łazienki, przeciwnie – dodaje jej nowoczesnego sznytu i eleganckiego charakteru!

Toaleta na pilota – nowa jakość życia w dobrej cenie

Zakup nowoczesnej deski 2w1 nie wiąże się z koniecznością horrendalnych wydatków. Rozwiązanie to zostało stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie nowoczesne podejście do życia, ale są przedstawicielami każdej grupy społecznej. Jest to zatem stosunkowo tanie urządzenie, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie kompletnie innej jakości codziennej higieny. Deska bidetowa na sedes to również świetna propozycja dla osób starszych i niepełnosprawnych, którym doskwierają problemy z poruszaniem się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here