Najtańsze wykończenie pod klucz w Warszawie – ile trzeba za nie zapłacić

Nowe mieszkanie w Warszawie można wykończyć pod klucz – taką usługę oferuje obecnie praktycznie każdy deweloper. Jakie są najniższe koszty wykończenia tego typu?

Nadal większość nowych lokali mieszkalnych w Polsce sprzedawanych jest w stanie deweloperskim. W tym przypadku to kupujący musi sam wykończyć zakupioną nieruchomość – samodzielnie albo przy pomocy wynajętej przez siebie ekipy deweloperskiej.

Alternatywą jest wykończenie nieruchomości wykonane pod klucz. W tym przypadku klient zleca prace wykończeniowe deweloperowi, dlatego też może odebrać klucze do lokalu przygotowanego do przeprowadzki.

Przykładowy zakres usługi wykończenia mieszkania pod klucz

Deweloperzy oferujący swoim klientom usługę wykończenia mieszkania pod klucz najczęściej proponują swoim klientom kilka różnych wariantów pakietów. W najtańszym z nich można znaleźć poniższe usługi:

  • malowanie ścian i sufitów
  • zamontowanie drzwi wewnętrznych
  • kładzenie podłóg – panele, płytki
  • wykończenie łazienki – płytki, ceramika, armatura

W najtańszym pakiecie klienci posiadają zwykle to wyboru od 3 do 5 różnych typów wyposażenia łazienki, a także do kilkunastu różnych wariantów płytek i paneli. Ściany standardowo malowane są na kolor biały. Takie wykończenie pod klucz w Warszawie oferowane jest w wielu wariantach do wyboru. Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Minimalny koszt wykończenia mieszkania pod klucz w Warszawie

Wbrew pozorom, koszty wykończenia mieszkania pod klucz nie są wysokie. Ile trzeba zapłacić za nie najmniej? W tym przypadku ceny za wykończenie pod klucz w Warszawie rozpoczynają się od około 570 złotych za jeden metr kwadratowy nieruchomości.

W związku z tym klient decydujący się na zakupienie małego mieszkania i wybranie usługi pod klucz musi dopłacić za nie kilkanaście tysięcy złotych. Z kolei wtedy, gdy lokal będzie posiadał wyższy metraż, wówczas cena będzie wynosić już kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Dokładne ceny związane z zakupem nowego mieszkania wykończonego pod klucz w Warszawie można znaleźć np na https://ronson.pl/wykonczenia/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here