architekt

Jak to mówią: pierwszy dom buduje się z myślą o opinii przyjaciół i wrogów, a każdy następny już wyłącznie dla siebie. Życie pokazuje, że powiedzeniu w tym jest wiele prawdy. Mieszkając w konkretnej nieruchomości, po jakimś czasie zaczynamy dostrzegać jej wady. Może to być zbyt duża lub zbyt mała powierzchnia, nie do końca praktyczny układ pomieszczeń lub zbyt strome schody. Do tego, z czasem zmieniają się też nasze potrzeby. Jesteśmy starsi, mamy dorosłe dzieci, chcemy przyjąć do domu zwierzę. Coraz więcej ludzi decyduje się na budowę kolejnego domu, takiego, który w pełni spełni ich oczekiwania.

Projekt dopasowany do potrzeb inwestora

Pracownię DG Architekci tworzą osoby, które znają się na swojej robocie i potrafią dobrze słuchać. Takie połączenie pozwala na zaprojektowanie idealnego, dopasowanego do potrzeb inwestora domu. Do swoich zadań nie podchodzą sztampowo. Każde zlecenie jest nowym wyzwaniem. Dlatego cieszą się bardzo dobrą opinią nawet najbardziej wymagających klientów.

Projektant podczas rozmowy z inwestorem dokładnie notuje jego wymagania, w zakresie wielkości domu, jego ustawienia względem słońca, rodzaju dachu, ilości kondygnacji, stylu budynku, ilości pomieszczeń na poszczególnych poziomach, wielkości okien, ilości łazienek, rodzaju schodów i tak dalej. Wszystkie te kwestie mają bowiem wpływ na to, jak będzie się w danym miejscu mieszkało. Oczywiście sprawdza także, jakie możliwości i ograniczenia posiada działka, na której ma stanąć budynek.

Pracownię DG Architekci wyróżnia od pozostałych to, że łączy najnowsze rozwiązania technologiczne ze sztuką organizacji przestrzeni. Specjaliści potrafią profesjonalnie doradzić, jak może wyglądać nasz wymarzony dom. Nowoczesne oprogramowanie pozwala im na dokładne zwizualizowanie projektu oraz bieżące nanoszenie uwag zamawiającego.

Rozbudowana wiedza branżowa i zamiłowanie do sztuki

Współpracując z DG Architekci, nie otrzymujemy jedynie kartek z projektem. To biuro architektoniczne oferuje także nadzór nad całością inwestycji, czyli opracowanie projektu budowlanego, przygotowanie budżetu i harmonogramu działań, przez kontrolę realizacji technicznej, po aranżację wnętrz. Firma proponuje zatem kompleksowe wsparcie podczas tak ważnego w naszym życiu wydarzenia, jakim jest budowa nowego domu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu załoga DG Architekci zorganizowała również zespół zaufanych podwykonawców, którzy posiadają techniczne umiejętności i wywiązują się ze swoich zadań na czas.

Gdzie można zobaczyć dotychczas zrealizowane projekty?

Pracownia działa na rynku od 2011 roku, a swoje projekty realizuje głównie na terenie województwa pomorskiego, w tym przede wszystkim w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Nie ma jednak przeszkód, aby współpracę z firmą podjęły osoby z innych regionów Polski. Wśród zadowolonych klientów znajdują się zarówno osoby indywidualne, jak i firmy deweloperskie.

Jeśli zależy Ci na unikalnym projekcie domu, to z całą pewnością warto skontaktować się z przedstawicielem firmy. Pod adresem internetowym: https://dgarchitekci.pl/, znaleźć można przykładowe zdjęcia dotychczas zrealizowanych projektów. Osobiście przekonasz się, że robią niesamowite wrażenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here