Śruby kulowe

Zastanawiasz się, czy lepiej naprawić czy całkowicie wymienić śrubę kulową? Pomożemy Ci w tym artykule! Jeśli jednak będziesz chciał swoją wiedzę na temat, jakim są śruby kulowe naprawa pogłębić – zachęcamy do zajrzenia na stronę: Śruby kulowe, śruby pociagowe trapezowe | Tradensa.

Śruby kulowe – naprawa czy wymiana?

Zakup nowej śruby kulowej od producenta jest z pewnością opcją, ale bardzo kosztowną. Ponieważ śruby kulowe, podobnie jak kulki z węglika spiekanego są wykonane z materiału najwyższej jakości, hartowane i szlifowane z zachowaniem precyzyjnych tolerancji, zwykle nie wymagają wymiany w przypadku zużycia. Dlatego zwykle śruby kulowe regeneracja to dobry pomysł i w tym kontekście opłaca się zwrócić się o pomoc do specjalisty zajmującego się naprawami.

Chcesz wiedzieć, jak opłacalna jest naprawa śrub kulowych? W niektórych przypadkach można zaoszczędzić aż do 70% (!) w porównaniu z kosztem zakupu nowego elementu od producenta.

Jak wybrać firmę zajmującą się naprawą śrub kulowych?

Oceniając firmy zajmujące się naprawą śrub kulowych, mądrze jest szukać firm, które mogą pochwalić się sukcesem w serwisowaniu wszystkich typów zagranicznych i krajowych śrub kulowych, dobrze jest też, jeśli rozumieją krążki z węglika spiekanego do pił tarczowych. Powinni zaoferować bezpłatną ocenę wraz z trzema opcjami usług:

  • ponowne załadowanie (wyczyszczenie i wypolerowanie śruby),
  • regeneracja (przeszlifowanie śruby i/lub nakrętki kulkowej),
  • wymiana (wymiana na nową śrubę i/lub nakrętkę).

Innymi słowy, zapytaj firmę, czy ma możliwość ponownego przeszlifowania śruby i zamontowania nowych nakrętek, kulek i uszczelek. Ponadto zapytaj ich, czy produkują nowe śruby kulowe lub oferują usługi regeneracji – w przypadku, gdy śruby kulowej nie da się naprawić. A

Postępując zgodnie z powyższymi zaleceniami, Twoja firma będzie miała pewność, że wszystkie naprawy śrub kulowych zostaną spełnione przez profesjonalnego eksperta.

Szukasz dodatkowych informacji? Koniecznie wejdć na tę stronę: wiedza o węgliku spiekanym | Tradensa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here