Niezawodne skrzyniopalety plastikowe

Wybranie porządnych skrzyniopalet plastikowych to dopiero połowa drogi do sukcesu. Warto rozejrzeć się również za dodatkowymi akcesoriami, dzięki którym znacząco zwiększy się ich funkcjonalność. Producent skrzyniopalet oferuje wiele przydanych akcesoriów, które dokładnie opisano w niniejszym artykule.

Jakie akcesoria wybrać?

Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście plastikowe pokrywy, dzięki którym można zapewnić szczelność i dodatkową ochronę transportowanym ładunkom. Producent skrzyniopalet oferuje modele, które posiadają zintegrowane pokrywy. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby dokupić oddzielne przykrywki. Skrzyniopalety z tworzywa sztucznego są bardzo szczelne, a dzięki pokrywie bez problemu będzie można przewozić w nich sypkie produkty i ciecz różnego typu. Istnieją także specjalne systemy blokowania pojemników paletowych, dzięki czemu osoby postronne nie będą posiadać dostępu do zawartości.

Dodatkowe koła

Wielkogabarytowe skrzyniopalety plastikowe bardzo często przechowują ciężkie ładunki, dlatego też mogą pojawić się mniejsze lub większe problemy z ich transportowaniem. Aby poradzić sobie z ciężkimi ładunkami, z pomocą przychodzą dodatkowe koła, które można przymocować do skrzyniopalet. Godne polecenia są przede wszystkim specjalne zestawy skrętne z blokadą kół. Wysokiej jakości koła z bieżnikiem poliuretanowym i dodatkową tarczą koła poradzą sobie nawet z bardzo dużymi obciążeniami. Bieżnik wyróżnia się dużą odpornością na ścieranie, a co najważniejsze nie niszczy podłogi. Gumowe koła sprawią, że transport skrzyniopalet nie generować będzie dokuczliwego hałasu. Wysokiej jakości koła można kupić już od 80 zł.

Dodatkowa reklama

Skrzyniopalety plastikowe spełniają nie tylko zadania praktyczne, ale również mogą być nośnikiem reklamy. Producenci skrzyniopalet coraz częściej oferują możliwość naniesienie loga firmy i różnorodnych sloganów marketingowych. Eleganckie skrzyniopalety z indywidualnym logo poprawią wizerunek firmy i pomogą zdobyć wielu potencjalnych klientów. Na skrzyniopalety można nanieść również specjalne grafiki, które znacząco ułatwią segregowanie poszczególnych ładunków. Dodatkowy nadruk przyda się zwłaszcza wtedy, gdy skrzyniopalety z tworzywa sztucznego nie są przezroczyste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here