Kominki gazowe Trimline Fires na biopropan

0
70

Czym jest biopropan? Coraz częściej słyszymy o osobach, które decydują się na rezygnację z gazu, a nawet o domach, w których już na etapie budowy nie przewiduje się instalacji gazowej. Mimo to, wciąż chcemy cieszyć się kominkiem gazowym. Dzięki biopropanowi, jest to możliwe bez najmniejszych problemów.

Biopropan

Biopropan to ekologiczna i zrównoważona alternatywa dla tradycyjnego propanu. Jest to gaz w płynnej postaci, składający się z mieszanki odpadów, resztek oraz odnawialnych olejów roślinnych. Krótko mówiąc, jest czysty, zrównoważony, łatwy w użyciu i szeroko dostępny.

Różnice między gazem ziemnym a (bio)propanem

Gaz ziemny jest dostarczany prawie wyłącznie przez rurociąg gazowy. Wynika to z faktu, że skroplenie gazu ziemnego jest bardzo kosztowne, w przeciwieństwie do (bio)propanu. Wartość kaloryczna (bio)propanu jest prawie trzykrotnie wyższa niż gazu ziemnego. Oznacza to, że (bio)propan dostarcza więcej ciepła i energii niż taka sama ilość gazu ziemnego.

modele kominków na biopropan

Czy kominki Trimline Fires są przystosowane do korzystania z biopropanu?

Oczywiście! Wszystkie kominki Trimline Fires można podłączyć zarówno do gazu ziemnego, LPG jak i biopropanu. Można to zrobić zarówno przez tradycyjną instalację gazową, jak i przy użyciu butli gazowej. Dzięki temu nigdy nie musisz martwić się, że zabraknie Ci działającego kominka Trimline Fires i zawsze będziesz mógł cieszyć się naszymi przytulnymi kreacjami.

Jakie są dostępne modele kominków na biopropan?

Wszystkie nasze kominki gazowe sa dostępne w opcji na biopropan. Każdy gazowy wkład kominkowe jak i kominek gazowy wolnostojący z naszej oferty może być zasilany dowolnym paliwem. Musimy określić przy zamówieniu jakim paliwem chcemy zasilać wybrany kominek.

kominki Trimline Fires

Podsumowanie

Biopropan stanowi świetną alternatywę dla osób, które pragną rezygnacji z tradycyjnych rozwiązań gazowych, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z ciepła i atmosfery, jaką tworzy kominek. Kominki Trimline Fires oferują możliwość korzystania z tej ekologicznej i wydajnej opcji, gwarantując jednocześnie łatwość użycia i niezawodność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here