garaż

Piwnice to zazwyczaj niewielkie pomieszczenia służące mieszkańcom budynków wielorodzinnych do magazynowania wszelkich przedmiotów, których z różnych względów nie można przechowywać w mieszkaniu. Mimo tego, że przydomowe garaże są zazwyczaj większe, to także wymagają przemyślenia w kwestii funkcjonalnego ich wyposażenia. Co zatem warto kupić, aby zachować porządek w tego typu pomieszczeniach?

Regały to podstawa

Regał to rodzaj mebla, który składa się z co najmniej kilku półek. Tego typu przedmioty sprawdzają się zarówno w domu, jak i w przestrzeniach użytkowych. Warto podkreślić, że nawet do najmniejszych magazynków można dopasować sprytny regał. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie go kupić. Najlepszym sposobem jest sprawdzenie, co ma do zaoferowania sklep z artykułami organizacyjnymi Denoti. Tutaj cały asortyment dedykowany jest funkcjonalnej organizacji przestrzeni domowych, przydomowych, biurowych i magazynowych.

Niekwestionowaną zaletą regałów jest możliwość zagospodarowania pomieszczenia aż po sufit. Dostęp do przechowywanych rzeczy jest taki sam z każdej strony. W sprzedaży są regały o różnych gabarytach, dowolnej ilości półek, a także materiale wykonania i kolorach. Z powodzeniem można zakupić pusty regał do własnej aranżacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się też regały sprzedawane w komplecie z pojemnikami. Stanowią idealnie dopasowany zestaw do magazynowania. Warto też zwrócić uwagę na tablice narzędziowe, tablice narzędziowe z pojemnikami oraz półki narzędziowe. Mocuje się je bezpośrednio do ściany. Są uniwersalne i użyteczne.

Skrzynki narzędziowe

W pomieszczeniach typu piwnica lub garaż, znaczną część powierzchni zajmują zwykle różnego typu sprzęty i narzędzia elektryczne oraz ręczne. Do ich bezpiecznego przechowywania zaleca się zakup skrzynek narzędziowych. Załoga sklepu z artykułami organizacyjnymi Denoti, przygotowała bogatą ofertę takich pojemników. W asortymencie są produkty o zróżnicowanym udźwigu i wielkości. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką  trwałością. Większość modeli posiada praktyczne wewnętrzne nosidła.

Ciekawą propozycją dla wymagających klientów są skrzynki narzędziowe Qbrick System. Są one przeznaczone nie tylko do przechowywania, ale również transportu narzędzi. Ze względu na to, że system jest modułowy, każdy użytkownik może dobrać odpowiednią kombinację pojemników do swoich potrzeb. Produkty te posiadają szereg nowatorskich rozwiązań. Wykonano je z supermocnych tworzyw. Do tego są niezwykle reprezentacyjnie. W sprzedaży dostępne są: Qbrick One, Qbrick Two, Qbrick Pro i Qbrick Regular R-BOX.

Organizery na drobne akcesoria

Sklep Denoti to także dobre miejsce do zakupu organizerów na mniejsze akcesoria (typu śrubki, gwoździe, nakrętki, taśmy) i narzędzia (np. śrubokręty, klucze, dłuta, miarki). Z całą pewnością godne uwagi są produkty typu multicase, które posiadają rączkę do przenoszenia, otwory umożliwiające zawieszenie pojemnika na ścianie oraz zabezpieczenia przed wysuwaniem się szufladek z obudowy. Jeżeli zależy nam na skrzyneczkach, które zajmują niewiele miejsca, to warto zaznajomić się z kolekcjami pojemników Norp, Nort, Nor, Nors, Domino, Basic, Nuk, Nun.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here