Stylizacja wnętrz

patrycja lewandowska stylizacja wnetrz

 

Nazywam się Patrycja Lewandowska, a moją pasją są wnętrza.
Chętnie podejmę się współpracy z fotografami wnętrz albo urządzę Ci dom.

 

Moja przygoda z wnętrzami rozpoczęła się od wyzwania, jakim było urządzenie własnego mieszkania. Gdy już złapałam bakcyla postanowiła stworzyć swoje miejsce w sieci w postaci bloga oraz profilu na Instagramie (@ciasnealewlasne).

Ale mi ciągle jest mało i to czego pragnę to zająć się wnętrzami, nie tylko poprzez hobby, ale chciałabym spełniać się w tym temacie również zawodowo. Skończyły mi się już moje 53 metry kwadratowe, szukam zatem kolejnych 😉

Interesuje mnie stylizacja wnętrz. Chciałabym zdobyć nowe doświadczenia w tym obszarze dzieląc się przy tym moim świeżym, oryginalnym spojrzeniem oraz wyczuciem estetycznym i wrażliwością na piękno. Dlatego chętnie podejmę się współpracy z fotografami specjalizującymi się w fotografii wnętrz.

Pragnę również pomagać innym w odnalezieniu ich ulubionego stylu i chciałabym sprawiać, by mieszkało się im ładniej oraz by ich domy były odzwierciedleniem pasji i upodobań domowników. Często nie jest do tego wcale potrzebny wielki remont. Dlatego jeśli nie jesteś zadowolony z tego jak wygląda Twoje mieszkanie, chciałbyś je odświeżyć, wprowadzić pewne zmiany, zmienić dodatki, nie wiesz jakie są style w urządzaniu wnętrz albo który z nich odpowiadałby Ci najbardziej, chętnie pomogę. Jeśli mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu i nie chcesz/nie możesz wprowadzić gruntownych zmian, również pomogę byś czuł się jak u siebie.

Swoje mieszkanie urządziłam dość odważnie i zacieram ręce na tego typu projekty. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy w takim wnętrzu czułby się komfortowo, dlatego przede wszystkim chciałabym skupić się na jak najlepszym zaspokojeniu potrzeb i upodobań klienta.

W wolnym czasie tworzę kolaże ze starych gazet, robię łapacze snów oraz lepię w glinie własne naczynia.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

lewandowskapatrycja.pl@gmail.com

 

Link do mojego portfolio